VvE-manager (28-40 uur)

Wij zijn altijd op zoek naar VvE-managers! Ben jij een coördinerende probleemoplosser? Fungeer je graag als vraagbaak en word je enthousiast van onze functieomschrijving voor VvE-manager? Mail dan jouw motivatiebrief en cv naar vve@vvemetea.nl t.a.v. Wilma Kiers.

Bouwkundig Consulent (32-40 uur)

Per 1 januari 2023 zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor onze afdeling Bouwkunde. Zie onze functieomschrijving voor bouwkundig consulent en mail jouw motivatiebrief en cv naar vve@vvemetea.nl t.a.v. Niels de Ruiter.

Stagiaires

Interesse in een fijne stageplek in een uitdagende werkomgeving? Bij VvE Metea kun je op verschillende plekken jouw expertise tonen. Bijvoorbeeld bij het secretariaat, op de financiële afdeling of bij de afdeling VvE-beheer. Ook technische of bouwkundige denkers kunnen wij een boeiende stageplek bieden. VvE Metea is aangesloten bij de Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB). Meer weten? Of meteen een sollicitatie sturen? Mail naar vve@vvemetea.nl.