Met uw eigen VvE Portaal op Twinq heeft u altijd online toegang tot alle gegevens van uw VvE. Denk aan een volledig overzicht van alle inkomsten en uitgaven van uw VvE. Of bijvoorbeeld aan de splitsingsakte, het huishoudelijk reglement, de notulen van de algemene ledenvergadering en de jaarrekeningen. Op dit speciale online platform voor VvE’s vindt u als VvE-lid ook of u bijvoorbeeld nog openstaande VvE-bijdragen heeft staan en wat de status is van een reparatieverzoek.

Een handleiding voor uw VvE Portaal op Twinq nodig? Die vindt u bij onze downloads. Heeft u een andere vraag? Kijk dan bij de veelgestelde vragen of stel hem aan uw vaste VvE-manager van VvE Metea. Zo krijgt u altijd snel en passend antwoord op uw vragen.

 Downloads & links

Hier vindt u handige documenten en links over VvE’s.

 Tarieven

Hier vindt u de meest actuele tarieven voor onze extra VvE-diensten.

 Veelgestelde vragen

Meer weten? Misschien staat uw vraag tussen onze veelgestelde vragen.