VvE Belang organiseert van maandag 25 januari tot en met vrijdag 29 januari 2021 een uniek virtueel evenement: ‘De landelijke week van de VvE’. Natuurlijk is VvE Metea van de partij.

Virtuele VvE-week

De voorlichtingsbijeenkomsten steekt VvE Belang in verband met de coronaperikelen in een nieuw jasje. Wel blijft de basis volgens de belangenorganisatie hetzelfde met een beurs en actuele presentaties. “Maar we gaan meer doen. We organiseren een wervelend evenement voor bedrijven en bestuurders.” VvE Metea is aanwezig met onder andere een virtuele stand waar onze medewerkers u met plezier te woord staan.

Meer weten

Meer informatie over de virtuele week vindt u op www.landelijkeweekvandevve.nl.
Natuurlijk houden we u ook op de hoogte via onze nieuwsbrief, website, Facebook, Twitter en LinkedIn!