Op donderdag 10 en vrijdag 11 december is ons kantoor gesloten en zijn onze medewerkers niet bereikbaar. Voor dringende technische storingen kunt u ons altijd bereiken door te bellen naar (030) 60 03 930, ook buiten kantoortijden en in het weekend.

Op deze twee dagen zal grootschalige vervanging en verbetering van ons ICT-systeem plaatsvinden, werkzaamheden die noodzakelijk zijn om onze (digitale) dienstverlening verder te verbeteren. Wist u dat u veel zaken ook online kunt regelen via ons VvE Portaal op Twinq? Hier kunt u alle informatie over ons en uw VvE vinden en kunt u minder spoedeisende storingen melden, dit portaal blijft natuurlijk 24/7 benaderbaar. U kunt ook een e-mail sturen naar vve@vvemetea.nl of storingen@vvemetea.nl, echter dient u er dan wel rekening mee te houden dat deze pas vanaf maandag 14 december opgepakt kan worden.

Wij vertrouwen op uw begrip en hopen dat dat u zo min mogelijk hinder ondervindt van deze tijdelijke situatie.