VvE Metea is een bruisend en groeiend bedrijf, dat voortdurend op zoek is naar nieuwe collega’s! Per direct zoeken we een nieuwe VvE-manager die ons team komt versterken.

In 2020 bestonden we 25 jaar en inmiddels beheren we ruim 600 VvE’s door heel Nederland. Ons hechte team (want dat zijn we) bestaat inmiddels uit ruim 45 collega’s (waarvan 24 VvE-managers) die dagelijks de schouders onder onze dienstverlening zetten. Een informele sfeer en ruimte is voor ieders inbreng, rol, mening en input vinden we ontzettend belangrijk. Hard werken en plezier maken is ons credo.

Wij bieden een compleet pakket aan diensten en onze klanten bepalen zelf welke service het beste past bij hun situatie en behoeften. Onze VvE-managers zorgen samen met alle andere collega’s voor optimaal financieel, administratief, technisch en adviserend beheer.

Ben jij of ken jij iemand die hier uitermate voor geschikt is? Die houdt van een grote diversiteit aan problemen oplossen en bovenal goed samen kan werken? Check de vacature, laat van je horen en kom onderdeel uitmaken van ons team!

Reageren kan via vve@vvemetea.nl t.a.v. Wilma Kiers.