Zowel onze medewerkers als (bestuurs)leden van onze VvE’s loggen dagelijks in op de software van Twinq. We verzoeken iedereen rekening te houden met het volgende belangrijke bericht van Twinq:

Het weekend van 4 en 5 februari treft Twinq de laatste voorbereidingen aan om de overgang van de Twinq systemen van een on-premise datacenter naar de Oracle Cloud te voltooien. In verband hiermee zullen de systemen van Twinq op zondag 5 februari niet bereikbaar zijn. Het weekend van 11 en 12 februari vindt de daadwerkelijke overgang plaats. Hierdoor zijn de systemen van Twinq zowel zaterdag 11 februari, als zondag 12 februari, niet bereikbaar. Met de overgang naar de Oracle Cloud zijn de systemen van Twinq nog beter toekomstbestendig.

Meer informatie over het gebruik van uw VvE Portaal op Twinq is hier te vinden.