Dit najaar komt VvE Metea met een nieuwe reeks Educa-workshops. Bent u net lid geworden van het bestuur van uw VvE? Of wilt u een betere basis voor besluitvorming als VvE-bestuurslid? Dan zijn de drie Educa-workshops een goed begin!

Een professioneel VvE-bestuur

Als VvE-bestuur bent u eindverantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van uw gebouw. Daarvoor moet u de belangrijkste regelgeving kennen en weten wat een VvE allemaal moet doen. Ook moet u de financiële zaken kunnen volgen en bouwkundige stukken kunnen interpreteren – dat geldt ook als u deze taken heeft uitbesteed aan een VvE-beheerder. VvE Metea geeft u in drie workshops de juiste juridische, bouwkundige en financiële basis om als VvE-bestuur uw eindverantwoordelijkheid goed te nemen. Download ook alvast de brochure van de Educa-workshops (pdf, 2MB) .

Planning workshops

Elk thema wordt in één workshopavond uitgewerkt:

Workshop 1 De juridische aspecten
Wanneer Woensdag 16 oktober 2019
Presentatie VvE Manager Jan Zantinge
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 9 oktober 2019

 

Workshop 2 De bouwkundige aspecten
Wanneer Woensdag 13 november 2019
Presentatie Bouwkundig Consulent Antoon Pieter de Kreij
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 6 november 2019

 

Workshop 3 De financiële aspecten
Wanneer Woensdag 11 december 2019
Presentatie VvE Manager Jeroen Schneijdenberg
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 4 december 2019

Kosten en aanmelden

U kunt zich aanmelden tot uiterlijk één week voor de workshop. U kunt naar alle workshops komen of een deel van de workshops volgen. De kosten bedragen 50 euro inclusief btw per deelnemer per workshop. Doet u aan alle drie de workshops mee? Dan betaalt u per deelnemer in totaal 125 euro inclusief btw.

Let op: de workshops gaan alleen door bij minimaal 5 aanmeldingen.

Inschrijven?

Vul onderstaand contactformulier in (alle velden zijn verplicht):

     

    Nog vragen?

    Neem dan contact met ons op: mail naar vve@vvemetea.nl of bel naar 030 – 60 03 939.