Het belooft een spectaculaire start van het nieuwe jaar te zijn: de Landelijke Week van de VvE. Wij doen als VvE Metea graag mee aan dit grote online evenement voor VvE’s, bedrijven en bestuurders. Onze commercieel directeur Nick Out legt uit waarom je dit als VvE-bestuurder niet mag missen.

 

Waarom doet VvE Metea mee aan de Landelijke Week van de VvE?
‘Wij staan met VvE Metea ieder jaar met onze stand op de ‘reguliere’ voorlichtingsbijeenkomsten en bijbehorende beurs, en op het jaarcongres. Helaas kon dat afgelopen jaar allemaal niet doorgaan door corona. Daarom zijn we heel blij dat VvE Belang deze Landelijke Week van de VvE organiseert. Zo kunnen wij onszelf toch laten zien en onze betrokkenheid tonen bij onze klanten, ondanks deze rare tijd waarin we zitten. We blijven graag nauw in contact met onze klanten én met de VvE’s die geïnteresseerd zijn in onze diensten. Tijdens dit evenement kunnen we VvE Metea op een nieuwe, interactieve manier presenteren aan zowel onze klanten als aan andere geïnteresseerden.’

Het evenement is helemaal online. Toch beloven jullie dat dit een spetterende start wordt van het nieuwe jaar. Waarom mag je dit als VvE-bestuurder absoluut niet missen?
‘Iets als dit is nog nooit eerder gedaan in de VvE-wereld. Het houden van een digitale informatiebijeenkomst en/of beurs is een spectaculaire nieuwe manier van communiceren. Het digitale platform waarop deze beurs gehouden wordt, is echt prachtig en de virtuele stands van de verschillende standhouders zien er ook erg mooi uit. Bij dit unieke evenement kun je een heleboel interessante lezingen bijwonen. Verder krijgen VvE-besturen heel veel nuttige informatie van de diverse leveranciers en dienstverleners. Eigenlijk net als bij een gewone informatiebijeenkomst.’

Wel lastig praten zo, of niet? Hoe ga je als deelnemer in gesprek met andere bestuurders of met VvE Metea?
‘Wij hebben een schitterende stand binnen het platform. Je wandelt hier met één muisklik zo naar binnen. Informatie ophalen gaat ook heel makkelijk, je hoeft alleen maar op de plaatjes en icoontjes te klikken. En je kunt ook met mij praten in een videogesprek. Zo zijn we toch rechtstreeks met elkaar in contact, ondanks de afstand. Verder hebben we een chatfunctie, waarmee je ook met ons en anderen kunt communiceren. En je kunt ons natuurlijk ook gewoon bellen of mailen. Het is maar net wat je zelf het prettigste vindt.’

Een BN’er zal iedere dag van de Landelijke Week van de VvE openen. Kun je al een tipje van de sluier oplichten en vertellen wie dat zijn?
‘Ik weet niet of ik dit mag verklappen, maar vooruit dan. VvE Belang heeft een aantal heel interessante bekende mensen gestrikt voor de dagopening. Zoals Kajsa Ollongren, onze minister van Binnenlandse Zaken. Maar ook Ed Nijpels, bestuurder en toezichthouder bij de SER, en Onno Hoes, voorzitter van de NVM. En natuurlijk Fred Schuurs zelf, de voorzitter van VvE Belang. Daarnaast houdt Kees Oomen je op de hoogte van alle actualiteiten in de VvE-branche en zijn er talloze presentaties en webinars. Naast de virtuele beurs is er ook elke dag in de middagpauze een rondetafelgesprek met drie bedrijven of personen over een actueel onderwerp. Voor elk wat wils. Dus: meld je snel aan!’

De Landelijke week van de VvE is een virtueel evenement van maandag 25 januari tot en met vrijdag 29 januari en is gratis toegankelijk voor VvE-bestuurders. Klik op onderstaande button om je direct aan te melden.