Educa 2021

Dit najaar organiseert VvE Metea weer een reeks Educa-workshops. Bent u net lid geworden van het bestuur van uw VvE? Of wilt u een betere basis voor besluitvorming als VvE-bestuurslid? Dan zijn de Educa-workshops een goed begin! Omdat VvE Metea tot oktober 2021 géén fysieke bijeenkomsten organiseert, is de workshopreeks in het voorjaar van 2021 geannuleerd en hopen we deze dus in het najaar wel te kunnen organiseren.

Een professioneel VvE-bestuur

Als VvE-bestuur bent u eindverantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van uw gebouw. Daarvoor moet u de belangrijkste regelgeving kennen en weten wat een VvE allemaal moet doen. Ook moet u de financiële zaken kunnen volgen en bouwkundige stukken kunnen interpreteren – dat geldt ook als u deze taken heeft uitbesteed aan een VvE-beheerder. VvE Metea geeft u in vier workshops de juiste juridische, bouwkundige en financiële basis om als VvE-bestuur uw eindverantwoordelijkheid goed te nemen.

Download ook alvast de brochure van de Educa-workshops (pdf, 2MB).

Workshops najaar 2021

Workshop 1 De juridische aspecten
Wanneer Woensdag 6 oktober 2021
Presentatie Key accountmanager Jan Zantinge
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 29 september 2021

Reeds plaatsgevonden. 

Workshop 2 De bouwkundige aspecten
Wanneer Woensdag 10 november 2021 Maandag 15 november 2021
Presentatie Bouwkundig consulent Antoon Pieter de Kreij
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Vrijdag 12 november 2021

Let op! Deze workshop is door omstandigheden verzet naar 15 november. Hierdoor zijn er enkele plekken vrijgekomen! 

Workshop 3 Endura – verduurzamen van uw VvE
Wanneer Woensdag 24 november 2021
Presentatie Duurzaamheidsadviseur Jeroen Kwant
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 17 november 2021

 

Workshop 4 De financiële aspecten
Wanneer Woensdag 8 december 2021
Presentatie Key accountmanager Jeroen Schneijdenberg
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 2 december 2021

Kosten en aanmelden

Aanmelden kan tot uiterlijk één week voor de workshop. Let op: er is een beperkt aantal plekken, dus wees snel erbij. U kunt naar alle workshops komen of een deel van de workshops volgen. De kosten bedragen 50 euro inclusief btw per deelnemer per workshop. Doet u aan alle vier de workshops mee? Dan betaalt u per deelnemer in totaal 175 euro inclusief btw.

Mocht u interesse hebben in een workshop, maar is deze reeds volgeboekt? U kunt zich binnenkort ook inschrijven voor de workshops in 2022.

Let op: de workshops gaan alleen door bij minimaal 5 aanmeldingen. VvE Metea volgt bovendien de landelijke richtlijnen van het RIVM, de rijksoverheid en de veiligheidsregio’s rondom het coronavirus. Als we hierdoor de workshops moeten verplaatsen of annuleren, stellen we u direct op de hoogte.

Inschrijven?

Vul onderstaand contactformulier in (alle velden zijn verplicht):

     

    Nog vragen?

    Neem dan contact met ons op: mail naar vve@vvemetea.nl of bel naar 030 – 60 03 939.