In het najaar organiseert VvE Metea weer een reeks Educa-workshops. Bent u net lid geworden van het bestuur van uw VvE? Of wilt u een betere basis voor besluitvorming als VvE-bestuurslid? Dan zijn de Educa-workshops een goed begin!

Een professioneel VvE-bestuur

Als VvE-bestuur bent u eindverantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van uw gebouw. Daarvoor moet u de belangrijkste regelgeving kennen en weten wat een VvE allemaal moet doen. Ook moet u de financiële zaken kunnen volgen en bouwkundige stukken kunnen interpreteren – dat geldt ook als u deze taken heeft uitbesteed aan een VvE-beheerder. VvE Metea geeft u in drie workshops de juiste juridische, bouwkundige en financiële basis om als VvE-bestuur uw eindverantwoordelijkheid goed te nemen.

Download ook alvast de brochure van de Educa-workshops (pdf, 2MB).
Workshop 1 De juridische aspecten (plaatsgevonden)
Wanneer Woensdag 7 oktober 2020
Presentatie Key accountmanager Jan Zantinge
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 30 september 2020

 

Workshop 2 De bouwkundige aspecten (inschrijving gesloten)
Wanneer Woensdag 11 november 2020
Presentatie Bouwkundig consulent Antoon Pieter de Kreij
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 4 november 2020

 

Workshop 3 Endura – verduurzamen van uw VvE (inschrijving gesloten)
Wanneer Woensdag 25 november 2020
Presentatie Duurzaamheidsadviseur Jeroen Kwant
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 18 november 2020

 

Workshop 4 De financiële aspecten (inschrijving gesloten)
Wanneer Woensdag 9 december 2020
Presentatie Key accountmanager Jeroen Schneijdenberg
Tijd 19.30 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.15 uur)
Locatie VvE Metea, Einsteinbaan 6, 3439 NJ Nieuwegein
Uiterste inschrijfdatum Woensdag 2 december 2020

Kosten en aanmelden

INSCHRIJVEN VOOR DE WORKSHOPS DIT NAJAAR IS NIET MEER MOGELIJK:
Helaas hebben we in verband met het Covid-19 (Corona) virus en aantal aanwezige personen de inschrijving voor de Workshops in het najaar gesloten. Vanzelfsprekend worden de workshops in het voorjaar opnieuw georganiseerd.

U kunt zich hier in het voorjaar voor aanmelden tot uiterlijk één week voor de workshop. U kunt naar alle workshops komen of een deel van de workshops volgen. De kosten bedragen 50 euro inclusief btw per deelnemer per workshop. Doet u aan alle vier de workshops mee? Dan betaalt u per deelnemer in totaal 175 euro inclusief btw.

Let op: de workshops gaan alleen door bij minimaal 5 aanmeldingen. VvE Metea volgt bovendien de landelijke richtlijnen van het RIVM, de rijksoverheid en de veiligheidsregio’s rondom het coronavirus. Als we hierdoor de workshops moeten verplaatsen of annuleren, stellen we u direct op de hoogte.

Inschrijven?

Vul onderstaand contactformulier in (alle velden zijn verplicht):

     

    Nog vragen?

    Neem dan contact met ons op: mail naar vve@vvemetea.nl of bel naar 030 – 60 03 939.