Bij VvE Metea houden we alle ontwikkelingen op VvE-vlak goed in de gaten: welke vragen spelen er? Waar lopen VvE’s tegenaan? Zo proberen we onze klanten nog beter van dienst te zijn. In de praktijk zien we dat binnen veel VvE’s ook een woningcorporatie actief is. En dat levert soms verwarring op: wie gaat waarover? Momenteel wordt daarom achter de schermen hard gewerkt aan ons nieuwe dienstenpakket Corporea.

Eerlijk en transparant VvE-beheer

Als een woningcorporatie onderdeel is van een VvE, lopen vaak meerdere zaken door elkaar. Ook krijg je dan te maken met huurders. Dat maakt het VvE-beheer best ingewikkeld. Want welke vragen vallen onder de VvE? Wat pakt de woningcorporatie op? En hoe betrek je huurders bij VvE-zaken? Sommige zaken wil je namelijk liever met alle bewoners bespreken. Met Corporea wil VvE Metea de helpende hand bieden aan VvE’s die te maken hebben met een woningcorporatie in hun midden. We nemen het financieel-administratieve beheer op ons en zorgen voor een heldere scheiding tussen alle taken en zaken voor de VvE en de woningcorporatie. Daarnaast kunnen wij ontzettend veel betekenen op het gebied van verduurzaming dankzij onze diensten vanuit Endura, een belangrijk onderwerp op de agenda’s van woningcorporaties. Kortom: eerlijk en transparant VvE-beheer voor gemengde complexen.

Takenpakket Corporea

Met het nieuwe dienstenpakket Corporea zorgen we voor:

  • de financiële administratie
  • het bouwkundig beheer (inclusief storingsmeldingen)
  • ondersteuning van het bestuur
  • de huurdersparticipatie

Begin volgend jaar wordt Corporea officieel gelanceerd.