Wellicht het grootste project waar we al jaren aan werken wordt binnenkort opgeleverd. Regelmatig hebben we geschreven over Torenflat Naerdinclant en onze ervaringen met onze achterban gedeeld (klik hier). De voorgevel, achtergevel en het dak van torenflat van Naarden met 44 appartementen wordt gerenoveerd en verduurzaamd waardoor het energielabel van de 44 koopappartementen opgewaardeerd wordt van G naar A+. Dit succesvolle project blijft niet onopgemerkt, ook ons Ministerie van Binnenlandse Zaken & Koninkrijksrelaties en minister Hugo de Jonge hebben hier inmiddels over geschreven!

Zowel VvE-voorzitter Dirk Kinebanian als Jeroen Kwant van VvE Metea komen in het artikel van het ministerie uitgebreid aan woord. Beiden vertellen over de uitgewerkte scenario’s, belangrijke stappen in het proces, de impact op de bewoners, besluitvorming tijdens vergaderingen en natuurlijk het belangrijkste; de noodzaak tot groot onderhoud gebruiken om een op grote schaal te verduurzamen. Het resultaat? Lagere stookkosten, een hoger woongenot en een verhoging van woningwaarde.

Lees direct het complete artikel, klik hier!
Bericht op LinkedIn van minister Hugo de Jonge