VvE Belang geeft hét vakblad ‘VvE Magazine’ uit, met een groot aantal artikelen over dagelijkse, praktische VvE-aangelegenheden. Onlangs is de eerste editie van 2021 verschenen met daarin een mooi artikel over de laatste renovatiefase van seniorenresidentie Park Boswijk in Doorn.

Wij hebben sinds begin 2016 het genoegen om het beheer te mogen voeren voor VvE Park Boswijk. Park Boswijk heeft meer dan 360 appartementen en naast een prettige woonomgeving kunnen bewoners gebruik maken van verschillende faciliteiten, zoals het restaurant, een supermarkt, een kapper en nog veel meer. VvE Metea ondersteunt het bestuur met de dagdagelijkse werkzaamheden, maar voert ook de storingsmeldingen uit voor zowel de VvE als voor de verhurende partijen.

Het complete artikel is hier te vinden!

En klik hier voor meer informatie over het VvE Magazine van VvE Belang.