Wat doet VvE Metea allemaal precies? En wat kan VvE Metea óók voor onze VvE doen? Als u het antwoord wilt weten op deze vragen: blader dan zeker door onze gloednieuwe Lexicon. Dit magazine vormt hét overzicht van alles wat VvE Metea als uw VvE-beheerder doet én kan doen voor uw VvE – naast handige tips en weetjes.

Bij VvE Metea nemen we graag zaken en zorgen uit handen. In onze Lexicon ziet u hoe breed en divers ons aanbod van diensten is. Zo kunt u altijd en op alle vlakken profiteren van onze 25 jaar ervaring als VvE-beheerder. We bieden volledige pakketten en extra diensten aan op het vlak van:

  • Financieel beheer
  • Administratief beheer
  • Bestuursondersteuning
  • Dagelijks onderhoud en storingen
  • Planmatig onderhoud

In de Lexicon ziet u per onderdeel wat we allemaal voor uw VvE kunnen doen en welke zaken standaard geregeld zijn in uw pakket. Twijfelt u welk pakket het beste voor uw VvE werkt? Kijk dan bij de keuzehulp op pagina 44.

Lexicon 2020 Promo