Ben je van nature sterk in het voeren van boekhouding en administratieve werkzaamheden? Heb je daarnaast gevoel en affiniteit met financiële processen en hou je daarnaast van afwisselende taken en contact met collega’s en klanten? Op zoek naar een nieuwe job en werk je graag voor een bedrijf waar een informele sfeer heerst en altijd ruimte is voor ieders inbreng, rol, mening en input? Check dan onze vacature voor een nieuwe financieel medewerker!

Onze nieuwe financieel medewerker (24-32 uur per week) zal verantwoordelijk worden voor (het door ontwikkelen van) de financiële boekhouding van VvE’s, specifiek voor een aantal die net even iets meer vragen dan anderen. Daarnaast wordt het administratieteam ondersteunt bij een aantal standaard financieel administratieve werkzaamheden, je maakt dan ook onderdeel uit van dit team (momenteel bestaande uit drie collega’s).

Interesse gewekt?
Check hier de complete functiebeschrijving en en mail jouw motivatiebrief en CV naar vve@vvemetea.nl (t.a.v. Niels de Ruiter).