Naast versterking op de afdelingen bouwkunde en beheer zijn we inmiddels ook op zoek naar een Medewerker Administratie (32-40 uur, per 1 maart). VvE Metea groeit door en is altijd op zoek naar nieuwe collega’s!

Het administratieteam houdt zich dagelijks bezig met het voeren van de administratie voor de VvE’s die wij beheren. Ben je van nature zorgvuldig en sterk in administratieve werkzaamheden en het voeren van boekhoudingen, heb je gevoel en affiniteit met financiële processen en hou je daarnaast van afwisselende taken en contact met collega’s en klanten? Bekijk dan snel de complete vacature en reageer!

VvE Metea helpt sinds 1995 Verenigingen van Eigenaars (VvE) als VvE-beheerder bij het onderhoud en het administratief, bouwkundig en financieel beheer van hun complex. Dat scheelt tijd, zorgen én kosten.