VvE Metea groeit door en is altijd op zoek naar nieuwe collega’s! Op dit moment zijn we concreet op zoek naar een nieuwe VvE-manager en een extra medewerker voor ons administratieteam.


VvE-manager (32-40 uur)

In 2020 bestonden we 25 jaar en inmiddels beheren we ruim 600 VvE’s door heel Nederland. Ons hechte team (want dat zijn we) bestaat inmiddels uit ruim 45 collega’s (waarvan 24 VvE-managers) die dagelijks de schouders onder onze dienstverlening zetten. Een informele sfeer en ruimte is voor ieders inbreng, rol, mening en input vinden we ontzettend belangrijk. Hard werken en plezier maken is ons credo. Wij bieden een compleet pakket aan diensten en onze klanten bepalen zelf welke service het beste past bij hun situatie en behoeften. Onze VvE-managers zorgen samen met alle andere collega’s voor optimaal financieel, administratief, technisch en adviserend beheer.

Onze VvE-manager:

 • Organiseert, begeleidt en notuleert de ledenvergaderingen van de VvE’s volgens de in overleg met de VvE’s vastgestelde jaarplanning;
 • Maakt rapportages uit de financiële administratie van de VvE’s ten behoeve van de VvE’s, waaronder in ieder geval de jaarrekening, het halfjaarverslag en de conceptbegroting;
 • Adviseert besturen over aangelegenheden aangaande de VvE;
 •  Bereidt gevraagd en ongevraagd voorstellen voor ten behoeve van bestuur en of ledenvergadering van VvE’s over (verbetering van) het beheer, onderhoud en instandhouding van het gebouw en de organisatie van de VvE;
 • Verstrekt binnen werkafspraken met de individuele VvE’s opdrachten aan leveranciers, accordeert betalingen binnen de met de VvE’s afgesproken bevoegdheden en coördineert het betalingsverkeer van de VvE’s, inclusief het overboeken van gelden van het reservefonds;
 • Bemant bij toerbeurt buiten kantooruren de storingsdienst van VvE Metea;
 • Vraagt op verzoek van VvE’s offertes aan voor activiteiten waarvoor geen bouwkundige begeleiding en toezicht noodzakelijk is en adviseert de VvE over deze offertes;
 • Verzorgt of coördineert alle overige activiteiten ten behoeve van VvE’s binnen de grenzen zoals vastgelegd in de contractuele afspraken met de VvE’s en de VvE Metea Lexicon;
 • Rapporteert per kwartaal aan de besturen de voor de VvE verrichte activiteiten;
 • Is de schakel tussen de VvE en de bouwkundig medewerkers van VvE Metea en zorgt voor afstemming en aansturing met betrekking tot bouwkundige inspecties en begeleiding en directievoering van bouwkundige projecten.

Klik hier voor de volledige functieomschrijving en meer informatie. Enthousiast? Mail jouw motivatiebrief en CV naar vve@vvemetea.nl (t.a.v. Wilma Kiers) en we nemen contact met je op.


Medewerker Administratie (24-32 uur)

Het administratieteam houdt zich dagelijks bezig met het voeren van de administratie voor de VvE’s die wij mogen beheren. De nieuwe collega die wij zoeken zal naast een aantal standaard werkzaamheden voornamelijk verantwoordelijk worden voor (het door ontwikkelen van) een aantal specifieke VvE administraties die net even iets meer vragen dan anderen.

Onze medewerker administratie:

 • Richt een aantal specifieke administraties met een afwijkende structuur c.q. werkwijze in, voert hiervoor ook de dagelijkse administratie en is hiervoor aanspreekpunt richting het bestuur van de partij waarvoor de administratie gevoerd wordt;
 • Ondersteunt ons bedrijf met het door ontwikkelen en standaardiseren van bovenstaande administraties;
 • Werkt samen met ons hoofd administratie op het gebied van specifieke en meer complexe werkzaamheden in VvE’s zodat ook op dit gebied doorontwikkeling en ondersteuning plaats kan vinden;
 • Voert als onderdeel van het administratie- en ondersteuningsteam op verzoek ook extra (algemene) taken uit zoals afwikkeling dagelijkse inkoop- en verkoop facturen in de administratie van de VvE’s, debiteurenbeheer en ondersteuning in de telefoon- en e-mailbehandeling als eerste aanspreekpunt voor iedereen die VvE Metea benadert;

Ben je van nature zorgvuldig en sterk in administratieve werkzaamheden en het voeren van boekhoudingen, heb je gevoel en affiniteit met financiële processen en hou je daarnaast van afwisselende taken en contact met collega’s en klanten? Bekijk dan de complete functieomschrijving en mail jouw motivatiebrief en CV naar vve@vvemetea.nl (t.a.v. Niels de Ruiter).